USŁUGI BUDOWLANE - ŁUKASZ DUTKALSKI
tel. 502 671 681

Informacje o naszej firmie

Jesteśmy firmą działająca na rynku budowlanym już od ośmiu lat. Przez ten czas zdążyliśmy spełnić marzenia i oczekiwania wielu ludzi.

Zespół

W naszym zespole pracują ludzie którzy są z nami od początku  założenia firmy. Poprzez swoje wysokie kwalifikacje, rzetelność oraz oddanie budują naszą wartość rynkową każdego dnia.
Dlatego też nie prezentujemy państwu osób młodych i niedoświadczonych a wyłącznie pracowników którzy swym doświadczeniem i pasją zostali uznani przez nie jednego zleceniodawcę.

Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych

Nasza firma zajmuje się zaróno wykonawstwem generalnych inwestycji budowlanych oraz mniejszych inwestycji aranżacyjno-adaptacyjnych łazienek, mieszkań, salonów SPA czy apartamentów. Jako firma nie boimy się żadnych wyzwań dlatego przez swoje zaangażowanie zyskujemy aprobatę naszych Inwestorów. Współpracujemy z wieloma firmami i jesteśmy wstanie spełnić największe oczekiwania klientów.
W przeciągu ostatniego roku przeprowadziliśmy dwie kompleksowe generalne inwestycje budowy domów jednorodzinnych, aranżacje restauracji oraz kilka mniejszych aranżacji i remontów mieszkań.